Chiaravalli Group – tradycja, pasja, doświadczenie

Chiaravalli Polska Sp. z o.o. to rodzimy oddział największego europejskiego producenta podzespołów mechaniki maszyn Chiaravalli Group.

Chiaravalli Polska istnieje od 2006 roku. Nasza siedziba wraz z magazynem o łącznej powierzchni 1500m kw znajduje się w Toruniu.
W 2012 roku otworzyliśmy kolejny oddział — tym razem w Dąbrowie Górniczej.

Naszą specjalnością jest produkcja, dystrybucja i doradztwo techniczne w doborze komponentów do budowy maszyn i urządzeń przemysłowych. Jesteśmy częścią Chiaravalli Group — światowego lidera w produkcji elementów przeniesienia napędu. 

To firma z tradycjami, której doświadczenie i pasja założycieli trwa do dziś.
Dzięki temu Chiaravalli dostarcza specjalistyczne akcesoria mechaniki maszyn do aż 52 krajów na świecie.

Zaawansowane technologie maszynowe dla każdej branży

Oferujemy zaawansowane technologicznie akcesoria do maszyn wykorzystywanych w różnorodnych branżach: przemyśle drzewnym, tekstylnym, spożywczym, rolnictwie, transporcie, hydraulice i innych. Gwarantujemy, że u nas znajdziesz to, czego szukasz!

Profesjonalna współpraca, kompleksowa obsługa

Chiaravalli Polska oferuje znakomitą jakość usług. U nas możesz liczyć na profesjonalną obsługę, krótkie terminy dostaw, wysoką precyzję obróbki oferowanych produktów, realizację zamówień niestandardowych, elastyczne podejście do klienta, dużą dostępność produktów z oferty oraz najszybszą realizację zamówień. Dzięki własnemu Centrum Obróbki Mechanicznej jesteśmy w stanie zapewnić części maszyn dostosowane do rysunków i charakterystyk klienta.

Skorzystaj z oferty Chiaravalli Polska dziś i postaw na części maszynowe najwyższej jakości!

Newsletter

Dołącz do naszego newslettera